1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Гість рубрики «Особистості» - майстер ділянки Московського району КП «Харківводоканал» Ірина Решетілова

Гість рубрики «Особистості» - майстер ділянки Московського району КП «Харківводоканал» Ірина Решетілова

Гість рубрики «Особистості» - майстер ділянки Московського району управління з обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Ірина Решетілова.

Близько 25 років працює в житлово-комунальному господарстві Харкова Ірина Решетілова. За цей час вона пройшла хорошу життєву школу і зробила багато корисного для харків'ян.

За словами Ірини Решетилової, в шкільні роки вона часто бувала на роботі у матері, яка працювала в житлово-комунальному господарстві міста. Вона годинами могла спостерігати за злагодженою і умілою роботою комунальників. Тому спочатку вступила до Харківського будівельного технікуму, а після його закінчення почала працювати в цій сфері.

У бригаді Ірини Решетилової вже багато років працюють дійсно майстри своєї справи, яким до снаги впоратися з будь-яким відповідальним завданням. За постійної підтримки керівництва управління і ділянки Московського району з обслуговування внутрішньобудинкових систем всі відповідні роботи бригада проводить своєчасно і якісно.

Дозвілля Ірина Решетілова проводить у сімейному колі, а коли настає весна, відправляються на дачу. Разом займаються господарськими справами, а при нагоді здійснюють прогулянки в лісі і збирають гриби.

Повне інтерв'ю читайте на сайті в розділі Особистості.

21 липня 2021, 13:09 Распечатать статью

все новости

Вгору