1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Договори

Шановні споживачі!

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2022 р. № 85) затверджено типовий індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. До типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення додається  заява-приєднання  до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Перелік адрес індивідуальних (садибних) будинків, які приєднуються до публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (завантажити).

Перелік адрес багатоквартирних будинків, які приєднуються до публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (завантажити).

 

Повідомлення про публічну пропозицію (оферту) КП «Харківводоканал» про укладення Публічного договору про утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення

Відповідно до ст. ст. 11, 633, 634 Цивільного кодексу України, Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 № 417-VIII, на виконання Рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 20.12.2006 № 1186 «Про визначення виконавців послуг в житловому фонді міста Харкова» Комунальне підприємство «Харківводоканал» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення Публічного договору про утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення.

Договір вважається укладеним через 30 днів з моменту розміщення тексту зазначеного договору на офіційному веб-сайті КП «Харківводоканал» (https://vodokanal.kharkov.ua/).  Фактом приєднання Споживача до умов Договору (акцептування договору), є вчинення Споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти Договір, зокрема шляхом оплати рахунка, отриманого від Виконавця послуги, або фактичного отримання послуг. 

Додаток 1. Перелік послуг з утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення (завантажити)

Додаток 2. Графік проведення робіт із утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення на 2024 р.

Перелік адрес будинків м. Харкова (некомунальної форми власності: ЖК, ЖБК, ОСББ та відомчі), в яких здійснюється утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення на 2024 р. та Графік проведення зазначених робіт.

Графік проведення робіт із утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення на 2023 р.

Графік проведення робіт із утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення на 2022 р.

Перелік адрес будинків м. Харкова, в яких здійснюється утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення на 2024 р.

Перелік адрес будинків м. Харкова, в яких здійснюється утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення на 2023 р.

Перелік адрес будинків м. Харкова, в яких здійснюється утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення на 2022 р.

ПРИЄДНАННЯ ДО УМОВ ЗАЗНАЧЕНОГО ДОГОВОРУ БУДЕ БЕЗУМОВНОЮ ГАРАНТІЄЮ НАДАННЯ ПОСЛУГ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ ТА В ОБСЯГАХ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ДІЮЧИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ УСІМ ІНДИВІДУАЛЬНИМ СПОЖИВАЧАМ.

 

Постановою Кабінету Міністрів Україні від 05.07.2019 №690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» затверджені Типові договори, при укладанні яких з КП «Харківводоканал» споживач може отримувати послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення:

  1. Договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення укладається зі споживачами, які мешкають у приватному секторі (приклад договору), та юридичними особами (приклад договору), що є власниками (співвласниками, користувачами) будівлі,  приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна.
  2. Договір з колективним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення укладається юридичною особою, що об’єднує споживачів у будівлі (приклад договору).
  3. Колективний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення укладається з особою, що є уповноваженою на це співвласниками, та діє на підставі протоколу загальних зборів споживачів (приклад договору).
  4. Договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем) укладається з кожним співвласником багатоквартирного будинку, яким, окрім надання послуг з водопостачання та водовідведення, передбачено обслуговування внутрішньобудинкових систем (приклад договору).
  5. Договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) укладається з кожним співвласником багатоквартирного будинку, яким не передбачено обслуговування внутрішньобудинкових систем (приклад договору).

Питання - Відповіді

Для чого потрібно укласти договір між КП «Харківводоканал» та мешканцем квартири?

З 01.05.2019 введений в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189-VІІІ. Відповідно до ст. 12 Закону надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах. Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових, затверджених Кабінетом Міністрів України.

Ми вже раніше укладали договір про надання послуг.

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 №690 затверджені нові Типові договори, які передбачені для різних моделей організації взаємовідносин, за якими споживач бажає отримувати послуги з централізованого водопостачання та з централізованого водовідведення.

Де можна ознайомитись з текстом договору?

З текстами вищевказаних договорів, а також законів, на які йде посилання у тексті, споживачі можуть ознайомитись на нашому веб-сайті у розділі «Абонентам» «Договори».

Я та мій сусід у будинку можемо укласти різні договори?

Ні. Відповідно до ст. 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» співвласники багатоквартирного будинку (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) самостійно обирають одну з моделей організації договірних відносин. Рішення про вибір типу договору вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.

Які переваги індивідуального договору (з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем)?

Відповідно до п. 3 ст. 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавець забезпечує відповідність кількісних та якісних характеристик послуги встановленим нормативам на межі внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку та інженерно-технічних систем приміщення споживача.

Вгору