1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Ірина Решетілова: важливо не тільки вміти будувати, а й вміти берегти

Ірина Решетілова Запорука успішної роботи підприємства перш за все залежить від висококваліфікованих і майстерних кадрів. Ось і начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан зазначає, що в підрозділі працюють справжні професіонали, яким до снаги впоратися з будь-яким відповідальним завданням. Серед них і досвідчений майстер ділянки Московського району Ірина Решетілова, яка ось уже майже 25 років працює в житлово-комунальному господарстві Харкова. Про таких, як вона, кажуть, що може з закритими очима впоратися зі своєю роботою.

«Знаєте, коли я ще вчилася в школі, моя мама Ніна Захарівна часто повторювала, що важливо не тільки вміти будувати, а й вміти берегти. Вона 35 років пропрацювала в житлово-комунальному господарстві, і, звичайно ж, пройшла прекрасну життєву і трудову школу. Як і батько, Микола Васильович, який 40 років працював водієм. Батьки для мене з сестрами були прекрасним прикладом працьовитості, відношення до справи і навчили багатьом життєвим цінностям», - розповідає Ірина Решетілова.

- Скажіть, а коли Ви зробили остаточний професійний вибір?

Ірина Решетілова - Напевно, в один із днів, коли приходила до мами на роботу. Мені дуже подобалося те, чим вона займається. А головне - ця праця приносила користь людям. Тому і вирішила вступати до Харківського будівельного технікуму. Роки навчання хоча і пролетіли швидко, але було дуже цікаво. У нас були прекрасні викладачі, які передавали нам свій багатий досвід і навчили секретам професійної майстерності, які стали в нагоді в подальшому.

- Ірино Миколаївно, і де Ви почали свою трудову діяльність?

- У 1997 році прийшла працювати майстром в житлово-комунальне господарство міста, а саме - в КП ЖРЕП №2 Московського району. Звичайно ж, прекрасно уявляла собі коло питань, які доведеться вирішувати. Перший час прислухалася до ділових порад більш досвідченим колег і незабаром працювала нарівні з ними. Ось так в працях і турботах пролетіло 10 років. А потім почалася реорганізація і реформування житлово-експлуатаційного господарства Харкова.

- Пригадується, в той час багато фахівців і працівників працевлаштувалися на комунальні підприємства міста. Ви не виняток?

Ірина Решетілова - Ні в якому разі. Почала працювати майстром на КП «ВТП «Вода». В обов'язки бригади входило обслуговування внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання. До речі, склад бригади з тих пір незмінний - Валерій Абакумов, Андрій Квасов, Віктор Бутенко, Петро Сорокін, Сергій Недашковський та Володимир Манойло. Так би мовити, розуміємо, один одного з півслова, а тому і з виробничими завданнями справляємося якісно і своєчасно.

- Словом, дружному і професійному трудовому підрозділу в силах впоратися з будь-якою відповідальним завданням. Так?

- Безумовно. На це нас постійно націлюють і досвідчені керівники - Валерій Харлан, Андрій Євдошенко і Олена Борисенко. Так що працюємо стабільно, з хорошим настроєм і перспективою на майбутнє.

- З виробничими справами все зрозуміло, а як із дозвіллям?

Ірина Решетілова з Валерієм Харланом - Дозвілля проводимо в сімейному колі і по можливості намагаюся якомога більше часу приділити дітям. Старша донька Ніка є студенткою Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, а син Тимофій - вчиться в ліцеї. З настанням весни виїжджаємо на дачу, де займаємося городництвом і садівництвом. Наприклад, мені дуже подобається доглядати за полуницею. Ну, а коли настає осінь, то всією сім'єю вирушаємо на «тихе полювання» і насолоджуємося чудовою природою.

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору