1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Футбольна команда КП «Харківводоканал» стала призером з міні-футболу

У Парку Горького на футбольному полі відбувся 6 кубок Харкова з міні-футболу. Турнір проходив з 27 вересня по 5 грудня 2015 року. В результаті команда посіла друге місце.

Як зазначив методист фізкультури Геннадій Аксьонов, змагання проходили в два етапи: перший етап проходив за форматом кругового турніру. Наша команда посіла перше місце і вийшла у другий етап плей - офф, в якому гра йшла за олімпійською системою, той, хто програв - вибуває.

Протягом 7 років футбольна команда комунального підприємства «Харківводоканал» грає в різних турнірах міста Харкова та області. Команда неодноразово була переможцем і призером багатьох змагань: обласної спартакіади ЖКГ, кубка ФК «Універ», обласної спартакіади ФСТ «Україна» та ін.

29 грудня 2015, 10:58 Распечатать статью