1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У 2016 році будуть переглянуті норми споживання води

У Харківській міській раді створена спеціальна комісія, яка протягом наступного року перерахує щомісячну норму водоспоживання.

За інформацією Генерального директора КП «Харківводоканал» Віталія Панова, з 1 січня 2016 року, за розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса, почнеться робота з приведення у відповідність існуючих і фактичних норм водоспоживання в житлових будинках комунальної форми власності.

Перед початком вимірів буде повністю проведено ремонт внутрішньобудинкових мереж, щоб уникнути можливих витоків. Взимку і влітку обсяги водоспоживання різні, і цей фактор теж буде врахований. На кінець року ми будемо мати об'єктивну картину водоспоживання, по якій виведемо нові норми. |Віталій Панов, Генеральний директор КП «Харківводоканал»

Генеральний директор КП «Харківводоканал» підкреслив, що дана робота буде проведена з метою зміни норми водоспоживання у бік зниження. За новими тарифами харків'яни, які не мають квартирних приладів обліку води, будуть оплачувати тільки за фактично спожиту воду.

14 грудня 2015, 13:20 Распечатать статью

все новости

Вгору