1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

На КП «Харківводоканал» відбулися відкриті обговорення тарифів та інвестиційної програми

На КП «Харківводоканал» відбулися відкриті обговорення тарифів та інвестиційної програми

Відкриті обговорення тарифів та інвестиційної програми КП «Харківводоканал» відбулися сьогодні, 24 травня, в актовому залі підприємства по пр. Ювілейному, 28-а.

У них взяли участь заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко, генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов, начальник відділу Національної комісії, яка здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг в Харківській області (НКРЕКП) Василь Без'язичний, керівництво і співробітники підприємства, представники громадських організацій і харків'яни.

Як повідомила заступник генерального директора - директор Фінансово-економічного департаменту Яна Хайло, в ході відкритих обговорень були розглянуті питання про коригування окремих складових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік і проекти тарифів на 2019 рік.

За її словами, коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік становить близько 9,8%, а саме: 11,87 грн за 1 куб.м за послугу холодного водопостачання і 5,99 грн за 1 куб.м за послугу водовідведення .

«Коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік було викликано збільшенням тарифів на електроенергію з січня на 10% і з квітня на 7%, а також зі змінами в Податковому кодексі України», - зазначила Яна Хайло.

Яна Хайло також підкреслила, що проекти тарифів на 2019 рік пов'язані зі зміною всіх його складових: електроенергії, матеріалів, хімічних реагентів, заробітної плати і т.д.

Крім того, в рамках відкритих обговорень була розглянута і схвалена Інвестиційна програма комунального підприємства «Харківводоканал» на 2018 рік.

Фотогалерея

24 травня 2018, 16:53 Распечатать статью

все новости

Вгору