1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Комплексу водопідготовки «Дніпро» КП «Харківводоканал» - 35 років

Комплексу водопідготовки «Дніпро» КП «Харківводоканал» - 35 років

Комплексу водопідготовки «Дніпро» комунального підприємства «Харківводоканал» сьогодні, 16 червня, виповнилося 35 років.

Колектив КП «Харківводоканал» вітає персонал КВ «Дніпро» з 35-річчям комплексу:

Шановні колеги!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди 35-річчя Комплексу водопідготовки «Дніпро».

Щодня ви виконуєте непросту працю, від якої безпосередньо залежить безперервне забезпечення міста-мільйонника якісною послугою водопостачання.

Бажаємо вам щастя, міцного здоров'я і благополуччя!

З повагою, колектив КП «Харківводоканал»

Довідка. Комплекс водопідготовки «Дніпро» був створений у 1982 році для забезпечення Харкова та інших населених пунктів області питною водою з Краснопавлівського водосховища, заповнючегося з каналу «Дніпро-Донбас».

До 1984 року вода у Харків подавалася за графіком, а з введенням у дію пускового комплексу I-ї черги магістрального водоводу з каналу «Дніпро-Донбас» місто почало забезпечуватися питною водою цілодобово.

Комплекс водопідготовки «Дніпро» складається з трьох майданчиків споруд по очищенню й транспортуванню води. КВ «Дніпро» здійснює забір води з Краснопавлівського водосховища каналу «Дніпро-Донбас», з щорічним підйомом близько 60 млн куб. м води на рік, її очищення та транспортування по двом магістральним водоводах до м. Харкова загальною протяжністю - 261,1 км, а також до м. Лозова загальною протяжністю - 65,4 км. Водоводи проходять по 4-м районам Харківської області.

Колектив КВ «Дніпро» постійно працює над підвищенням рівня технічної експлуатації водопровідних споруд. Керівництво комплексу приділяє особливу увагу впровадженню енергоефективних технологій та раціоналізаторській діяльності.

Ще у середині 80-х років минулого століття фахівцям комплексу вдалося вперше у СРСР встановити на магістральних насосах спеціальні перетворювачі, які дозволили вдвічі скоротити споживання електроенергії, а також були впроваджені передові методи хлораммонізаціі, які дозволяли очищати і перекачувати воду без додаткових заходів з очищення на далекі відстані.

Також, у минулому році Краснопавлівське водосховище вперше за останніх три роки поповнилося водою з Дніпра. Генеральним директором КП «Харківводоканал» Віталієм Пановим був спрямований ряд листів до Кабінету Міністрів України та уряд виділив 60 мільйонів гривень, які дозволили подати до Краснопавлівського водосховища 110 мільйонів кубів води з Дніпра. Завдяки прокачуванню води по каналу «Дніпро-Донбас» до Краснопавлівського водосховища харків'яни почали отримувати якіснішу воду.

Сьогодні фахівці КВ «Дніпро», завдяки напрацюванням своїх попередників і перейняттю у них досвіду, продовжують нарощувати науковий потенціал підприємства та впроваджувати у виробництво нові технології і передові розробки. Зокрема, в останні роки на комплексі водопідготовки широко впроваджуються програми енергоефективних технологій, які дозволяють підприємству значно скорочувати витрати на споживані теплоносії. На комплексі працює більше 500 чоловік, а його директором є Максим Панченко.

16 червня 2017, 12:35 Распечатать статью

все новости

Вгору