1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У частині Московського, Київського і Немишлянського районів проведуть планово-попереджувальні роботи на водопровідних мережах

Комунальне підприємство «Харківводоканал» повідомляє, що в зв'язку з проведенням планово-попереджувального ремонту на водопровідних мережах, з метою підготовки їх до роботи в осінньо-зимовий період, тимчасово 14 червня з 8:00 до 8:00 15 червня буде припинено водопостачання частини Московського і Київського районів, обмеженої:

вул. Гвардійців Широнінців, вул. Метробудівників, окружною дорогою, вул. Світлою, вул. Валентинівською, вул. Тимурівців, Салтівським шосе до вул. Гвардійців Широнінців;

частини Немишлянського району обмеженою:

пр. Тракторобудівників, вул. Краснодарською, вул. Сонячною, сел. Перемога, сел. Кулиничі (Салтівське шосе, вул. 7-ї Гвардійської Армії, вул. Прелестна, вул. Амосова), Салтівським шосе до пр. Тракторобудівників.

Зі списком адрес можна ознайомитися тут.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Телефон для довідок: 15-33.

07 червня 2017, 11:07 Распечатать статью

все новости

Вгору