1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

На «Харківводоканалі» продовжують модернізувати об'єкти водопостачання

На «Харківводоканалі» продовжують модернізувати об'єкти водопостачання

Ремонтні бригади управління артезіанського водопроводу та насосних станцій комплексу «Харківводопостачання» продовжують комплексну модернізацію виробничих об'єктів.

Як повідомив начальник управління Олександр Черняєв, на насосній водопровідній станції, що забезпечує водопостачання жителів Салтівського та Київського районів міста, ведуться роботи із заміни технологічного та перекачувального обладнання.

«Ця станція експлуатується не один десяток років і є однією із найстаріших у місті. Напередодні завершили планові заходи щодо встановлення сучасної запірно-регулюючої арматури, ведемо налагоджувальні роботи. Вийшли на заключний етап налагодження та усунення нюансів, що виникають у виробничому процесі. Обслуговували та проконтролювали розподільні пристрої, високовольтне електротехнічне устаткування та насоси. Дане обладнання надійне в експлуатації та більш енергоефективне. Також ухвалили рішення замінити технічно зношену ділянку трубопроводу на введенні у станцію. Заздалегідь підготувалися, перепідключили мережі та всі роботи виконуємо без відключення споживачів», – зазначив Олександр Черняєв.

За його словами, реконструкція спорядження та приладів підвищить продуктивність станції та сприятиме надійній роботі обладнання під час аварійних ситуацій пов'язаних з перебоями в енергопостачанні.

«Впровадили успішну практику проведення значних ремонтів у нічний час. На постійній основі проводиться підготовка об'єктів та персоналу до роботи на випадок можливого виникнення аварійних ситуацій в енергосистемі міста», - наголосив Олександр Черняєв.

22 січня 2025, 16:45 Распечатать статью

все новости

Вгору