1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Холодногірському районі усунули складну аварію на водоводі

У Холодногірському районі усунули складну аварію на водоводі

Ремонтні бригади служби водопровідних мереж Холодногірського району КП «Харківводоканал» під керівництвом майстра Дениса Лоскутова ліквідували серйозну аварію на водоводі діаметром 1200 мм у Динамічному провулку.

Про це сьогодні, 10 липня, повідомив начальник районної служби Олександр Сірко.

«Цей трубопровід введено в експлуатацію понад 50 років тому і він забезпечує водопостачанням мешканців кількох районів Харкова. Тому на випадок виникнення аварійної ситуації нами відпрацьовано чіткий алгоритм дій. Забезпечивши містян водою, оперативно розпочали комплекс відновлювальних заходів. Роботи ускладнювало розташування інших комунікацій інфраструктури, глибина залягання водоводу та наявність ґрунтових вод. Проте завдяки досвіду ремонтників із відповідальним завданням впоралися у встановлені терміни. Паралельно на Полтавському Шляху виконали заміну запірно-регулюючої арматури на магістралі діаметром 200 мм», - підсумував Олександр Сірко.

Також він розповів, що з початку року бригади усунули 130 аварій на водопроводах, упорядкували 260 оглядових колодязів із заміною запірно-регулюючої арматури, капітально відремонтували 132 водорозбірні колонки, переклали 1250 метрів мереж і замінили близько 40 пожежних гідрантів.

«Ми працюємо для вас, шановні харків'яни. Завдяки вашим своєчасним платежам за послуги ми забезпечуємо стабільну подачу води в цей складний час. Усі кошти спрямовані виключно на виробничі потреби, які значно зросли», - наголошують у КП «Харківводоканал».

10 липня 2024, 11:02 Распечатать статью

все новости

Вгору