1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові оперативно відновлюють водопостачання

У Харкові оперативно відновлюють водопостачання

Напередодні ремонтні бригади комунального підприємства «Харківводоканал» усунули складні аварійні ситуації на водопровідних мережах.

В Індустріальному районі аварійники під керівництвом досвідченого бригадира Віктора Дриги у стислі терміни провели ремонт водоводу діаметром 600 мм на вулиці Роганській.

«Після прибуття на аварію, швидко встановили точне місце пошкодження та вирішили працювати без відключення харків'ян від водопостачання. Діяли грамотно та злагоджено, оперативно впоравшись із завданням. Також капітально відремонтували трубопровід на вулиці Зубарєва, після чого привели території у порядок», - зазначив начальник районної служби Володимир Сундук.

Тим часом у Немишлянському районі ремонтники зіткнулися із непростим завданням на вулиці Амосова.

«Річ у тому, що пошкоджена магістраль розташована на глибині понад 6 метрів і проводити відновлювальні роботи досить непросто. Проте успішно виконали заміну технічно зношеної ділянки водоводу. На час ремонту підвезення води здійснювали автоцистерни підприємства», - повідомив начальник районної служби Павло Гладков.

«Ми працюємо для вас, шановні харків'яни. Завдяки вашим своєчасним платежам за послуги ми забезпечуємо стабільну подачу води в цей складний час. Усі кошти спрямовані виключно на виробничі потреби, які значно зросли», - наголошують у КП «Харківводоканал».

Фотогалерея

12 червня 2024, 08:41 Распечатать статью

все новости

Вгору