1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові замінили понад 15 км внутрішньобудинкових систем

У Харкові замінили понад 15 км внутрішньобудинкових систем

Ремонтні бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» у рамках підготовки об'єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період капітально відремонтували комунікації у 306 будинках та замінили понад 15 км трубопроводів.

Як повідомив заступник директора комплексу Олексій Кучеревський, об'ємні ремонти, поточні огляди та своєчасне виконання заявок від харків'ян у будинках комунальної форми власності ведуться паралельно. Але, в першу чергу, традиційно, реагуємо на звернення споживачів та оперативно усуваємо всі аварійні або позаштатні ситуації, що виникають на внутрішньобудинкових системах.

«На сьогодні продовжуємо відновлення комунікацій на 9 об'єктах: по проїзду Стадіонному, провулку Нюрнберзькому, а також проспектам – Тракторобудівників, Байрону, Ювілейному та Індустріальному. За минулий тиждень завершили капітальний ремонт внутрішньобудинкового господарства у 13 будинках та виконали 1261 заявку від харків'ян. А лише з початку року вже відпрацювали понад 27 тисяч звернень споживачів. Оновлюємо системи сучасними та якісними матеріалами, освоїли та ефективно застосовуємо в роботі нові передові технології з'єднання трубопроводів та розробки з установки додаткового обладнання та запірної арматури», - зазначив Олексій Кучеревський.

Фотогалерея

11 червня 2024, 10:20 Распечатать статью

все новости

Вгору