![«Харківводоканал» взяв участь у передачі медикаментів для тяжкопоранених](images/news_pictures/06_06_2024_6661e4d7ad2326.54771188_soc.jpeg)
Голова первинної профспілкової організації КП «Харківводоканал» Наталія Муравйова, разом із представниками інших комунальних підприємств міста, передала військовим медикам життєво необхідні препарати із плазми крові для лікування тяжкопоранених захисників і цивільних, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів.
За її словами, це стало можливим завдяки активній участі співробітників підприємства, як у колективних благодійних акціях зі здачі крові, так і самостійно.
«Донорство на підприємстві давно стало доброю та важливою традицією. Понад 500 працівників уже приєдналися до здачі плазми крові, і цей колектив неухильно поповнюється. Безумовно, і надалі продовжуватимемо цю добру та важливу справу, адже наші співробітники хочуть підтримати своїх захисників усім, чим можуть», - наголосила Наталія Муравйова.
07 червня 2024, 12:46 Распечатать статью