1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Ремонтники «Харківводоканалу» продовжують відновлювальні роботи на колекторі у Новобаварському районі

Ремонтники «Харківводоканалу» продовжують відновлювальні роботи на колекторі у Новобаварському районі

Бригади комплексу «Харківводовідведення» продовжують комплекс відновлювально-ремонтних заходів на технічно зношеній ділянці каналізаційного колектора діаметром 400 мм та глибиною залягання 6 метрів у Новобаварському районі.

Як повідомив сьогодні, 30 травня, начальник районної експлуатаційної ділянки Дмитро Мурза, на даному етапі вже переклали 180 метрів каналізаційного трубопроводу, надалі готуємо до заміни відрізок близько 100 метрів.

«Колектор самопливний і приймає стоки не лише від більшої частини Новобаварського району, але також від Солоницівської промзони та селища Пісочин. Традиційно, працюємо без відключення споживачів, попередньо налагодили перекачування водовідведення. Ремонт складний, ведемо у відкритий спосіб, супроводжується об'ємними земляними роботами, оскільки значна  глибина залягання колектора. Капітально відновлюємо всі оглядові колодязі та запірне обладнання. Минулого року на цьому колекторі оновили аварійну ділянку завдовжки 120 метрів», - поінформував Дмитро Мурза.

За його словами, паралельно продовжується підтримка у належному стані районних каналізаційних мереж. Так, планово оглянули понад 8.5 км трубопроводів, прочистили – 2.6 км, капітально відремонтували 9 колодязів, із заміною люків та плит перекриття. Підвищену увагу приділяємо оперативній ліквідації закупорок на каналізаційних трубопроводах, щоб не допускати аварійних ситуацій та витікання стоків.

Комунальниками «Харківводоканалу» з початку року вже прочищено 40 км міських колекторів, та плановим оглядом охоплено 92 км.

Фотогалерея

30 травня 2024, 08:41 Распечатать статью

все новости

Вгору