1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Співробітники «Харківводоканалу» знову стали донорами

Співробітники «Харківводоканалу» знову стали донорами

Співробітники комунального підприємства «Харківводоканал» знову долучилися до благодійної здачі крові для потреб Захисників та Захисниць України, а також усіх, хто цього потребує.

За словами голови первинної профспілкової організації Наталії Муравйової, донорство на підприємстві стало доброю традицією, яку підтримують все більше співробітників.

«Сьогодні ще 37 наших робітників приєдналися до почесної місії донорства та поділилися кров'ю з тими, кому це життєво важливо. Ворожа агресія продовжується і під вогнем знову Харківщина, ми не можемо залишатися байдужими, наш обов'язок усіма силами підтримати захисників міста. А що може бути ціннішим за кров для порятунку життя? Від керівництва підприємства та профспілкової організації хочу подякувати всім водоканальцям, які регулярно здають кров, а також тим, хто вперше залучився до цієї життєво важливої справи – донорства. Ваша кров обов'язково комусь допоможе», - зауважила Наталія Муравйова.

Фотогалерея

15 травня 2024, 15:18 Распечатать статью

все новости

Вгору