1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Новобаварському районі оновили 1,5 км комунікацій

У Новобаварському районі оновили 1,5 км комунікацій

Ремонтники дільниці Новобаварського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» цього року сумарно замінили 1.5 км комунікацій та 400 одиниць запірної арматури.

Як повідомив сьогодні, 15 травня, начальник районної дільниці Віктор Воронцов, на завершальній стадії перебуває заміна 70 метрів системи холодного водопостачання на Профспілковому бульварі, 64.

«На початку року, детально проаналізувавши стан справ у нашому господарстві, намітили проведення поточних ремонтів у 30-ти багатоповерхових будинках району. Наразі вже у 18-ти з них такі масштабні роботи виконані. Рухаємось з випередженням графіка і незабаром приступаємо до заміни 100-метрової ділянки холодного водопостачання на вулиці Академіка Богомольця, 25. У свою чергу керівництво підприємства та комплексу забезпечує нас необхідними матеріалами та обладнанням для виконання поставлених завдань. Маємо в наявності і генератори, які є незамінними під час відключень електроенергії», - зазначив Віктор Воронцов.

За його словами, паралельно бригади виконують щодня близько 25 заявок, що надходять від харків'ян, своєчасно проводять технічне обслуговування систем та профілактичні заходи.

«Ми працюємо для вас, шановні харків'яни. Завдяки вашим своєчасним платежам за послуги ми забезпечуємо стабільну подачу води в цей складний час. Усі кошти спрямовані виключно на виробничі потреби, які значно зросли», - наголошують у КП «Харківводоканал».

15 травня 2024, 10:22 Распечатать статью

все новости

Вгору