1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові оперативно усувають аварії

У Харкові оперативно усувають аварії

Бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» у травні ліквідували 77 аварійних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання. Також було впорядковано 125 оглядових колодязів із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтовано 34 водорозбірні колонки.

Зокрема, в минулі вихідні аварійники провели комплекс відновлювальних робіт на водоводі діаметром 700 мм вулицею Дерев'янка у Шевченківському районі.

«У зв'язку з тим, що цей трубопровід забезпечує водопостачанням багатьох харків'ян, знайшли можливість провести відновлення мережі без відключення містян. Тому бригади під керівництвом майстра Олександра Омельчука діяли швидко, але водночас якісно. Також із водою під час ремонту магістралі були мешканці приватного сектору на вулиці Новомірній. Паралельно провели значний обсяг благоустрою територій проспектом Перемоги, вулицях Юрія Шевельова та Ахсарова», - поінформував начальник районної служби Андрій Целогородцев.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном: 15-33.

«Ми працюємо для вас, шановні харків'яни. Завдяки вашим своєчасним платежам за послуги ми забезпечуємо стабільну подачу води в цей складний час. Усі кошти спрямовані виключно на виробничі потреби, які значно зросли», - наголошують у КП «Харківводоканал».

13 травня 2024, 10:31 Распечатать статью

все новости

Вгору