1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові в квітні ліквідували 220 аварій

У Харкові в квітні ліквідували 220 аварій

Бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» у квітні усунули 220 аварійних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання. Також було впорядковано 275 оглядових колодязів із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтовано 130 водорозбірних колонок.

Як повідомили на підприємстві, незважаючи на триваючу агресію ремонтники щодня роблять все необхідне для підтримки водопровідного господарства у відповідному стані. Своєчасно усуваються аварійні ситуації на мережах, а також проводяться необхідні профілактичні заходи. Для виконання цих відповідальних завдань задіяні досвідчені працівники, які забезпечені необхідною спецтехнікою, обладнанням та високоякісними матеріалами. Все це дозволяє утримувати ситуацію із подачею води у місті під повним контролем.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном: 15-33.

«Ми працюємо для вас, шановні харків'яни. Завдяки вашим своєчасним платежам за послуги, ми забезпечуємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі кошти спрямовані виключно на виробничі потреби, які значно зросли», - наголошують у КП «Харківводоканал».

06 травня 2024, 14:51 Распечатать статью

все новости

Вгору