1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У 200 будинках Харкова встановили нові комунікації

У 200 будинках Харкова встановили нові комунікації

У поточному році ремонтники управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» здійснили об'ємні заміни комунікацій у 200 багатоповерхівках міста.

Як повідомив сьогодні, 23 квітня, начальник управління Валерій Харлан, у ході виконаних робіт загалом оновлено 10 кілометрів із 38 запланованих на цей рік систем водопостачання, водовідведення та зливової каналізації.

«Бригади повністю забезпечені сучасними матеріалами та обладнанням, а тому роботи ведуться чітко за встановленим графіком. На даний час поточні ремонти тривають у будинках по вулиці Рибалко, проспектах Петра Григоренка та Тракторобудівників. Тут встановимо понад 550 метрів сучасних систем водопостачання та водовідведення», – поінформував Валерій Харлан.

Також він зазначив, що з початку року бригадами вже проведено ревізію, профілактичні заходи, а де необхідно ремонти аварійних ділянок внутрішньобудинкових комунікацій у 550 будинках. Паралельно ремонтники управління щодня виконують у середньому 200 заявок харків'ян.

«Ми працюємо для вас, шановні харків'яни. Завдяки вашим своєчасним платежам за послуги ми забезпечуємо стабільну подачу води в цей складний час. Усі кошти спрямовані виключно на виробничі потреби, які значно зросли», - наголошують у КП «Харківводоканал».

Фотогалерея

23 квітня 2024, 10:15 Распечатать статью

все новости

Вгору