1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові підвищується надійність роботи об'єктів водопостачання

У Харкові підвищується надійність роботи об'єктів водопостачання

На комунальному підприємстві «Харківводоканал» докладають усіх зусиль для підвищення надійності роботи об'єктів водопостачання.

Як повідомив сьогодні, 18 квітня, начальник управління артезіанського водопроводу та насосних станцій Олександр Черняєв, напередодні були завершені планові роботи на технологічному та електротехнічному обладнанні на водопровідній насосній станції, яка обслуговує мешканців Немишлянського та Слобідського районів.

«Завчасно підготувалися до відповідальних заходів та оперативно зробили все заплановане. Насамперед це посприяє надійній роботі станції під час аварійних ситуацій пов'язаних з перебоями в енергопостачанні. Також своєчасно сповістили харків'ян про можливі перебої з водопостачанням на час ремонту, проте знайшли можливість забезпечити подачу води на зниженому тиску більшості жителів районів. Подібні планово-попереджувальні роботи проведемо і на інших об'єктах, а тому сподіваємось на повне порозуміння містян у цьому важливому питанні», - зазначив Олександр Черняєв.

Також він нагадав про актуальну необхідність харків'янам завжди мати достатній запас води для першочергових потреб.

18 квітня 2024, 09:31 Распечатать статью

все новости

Вгору