1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У 100 будинках Харкова оновили комунікації

У 100 будинках Харкова оновили комунікації

Цього року ремонтні бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» провели поточні ремонти із заміною комунікацій у 100 багатоповерхових будинках міста.

Як повідомив сьогодні, 27 лютого, начальник управління Валерій Харлан, всього цьогоріч намічено зробити капітальні ремонти в 543 будинках із заміною загалом не менше 38 км систем водопостачання, водовідведення та зливової каналізації.

«Роботи проводяться за встановленим графіком і завдяки належному забезпеченню сучасними матеріалами, обладнанням та впровадженням передових методів йдуть повним ходом. У цьому контексті виокремлю застосування актуальної технології з використанням поліпропіленових труб для заміни технічно зношених ділянок трубопроводів. Таким чином навіть значні обсяги заміни мереж виконуються набагато оперативніше, а термін їхньої експлуатації нараховує багато десятків років. У найближчих планах проведення поточних ремонтів комунікацій водопостачання у будинках на бульварі Івана Каркача, а також на вулицях Вокзальній і Вологодській», – поінформував Валерій Харлан.

Також начальник управління зазначив, що паралельно бригади щодня беруть у роботу в середньому 220 заявок мешканців міста, проводять профілактичні заходи щодо прочищення внутрішньобудинкових систем, інспектують технічний стан комунікацій.

Фотогалерея

27 лютого 2024, 11:58 Распечатать статью

все новости

Вгору