1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Слобідському районі ліквідували 45 аварій

У Слобідському районі ліквідували 45 аварій

У новому році бригади служби водопровідних мереж Слобідського району КП «Харківводоканал» ліквідували 45 аварій на трубопроводах холодного водопостачання, відремонтували 24 оглядових колодязі та упорядкували 10 водорозбірних колонок.

«Напередодні ремонтники Ігоря Головкіна займалися усуненням аварійної ситуації на трубопроводі діаметром 250 мм на вулиці Ковтуна. Виявивши доволі складне ушкодження, розпочали комплексні відновлювальні заходи та оперативно впоралися із завданням. Ситуація з водопровідним господарством у районі повністю контрольована і всі необхідні роботи, в тому числі профілактичні, виконуються щодня в повному обсязі», - поінформував начальник районної служби Олексій Мацюк.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном: 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним оплатам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

Фотогалерея

20 лютого 2024, 11:02 Распечатать статью

все новости

Вгору