1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Для абонентів «Харківводоканалу» запровадили новий номер телефону

Для абонентів «Харківводоканалу» запровадили новий номер телефону

Абоненти можуть тепер телефонувати до диспетчерської КП «Харківводоканал» за телефоном +38 (057) 725-57-57, доступним з усіх мобільних операторів та стаціонарних телефонів або за єдиним коротким безкоштовним номером 15-33, в рамках Харкова.

Як повідомив директор департаменту інформаційних технологій Володимир Говоруха,  нововведення дозволить  споживачам, які залишили Харків, дзвонити до диспетчерської служби цілодобово, щоб залишити заявку або поставити запитання.

«Багато абонентів знаходиться сьогодні за межами Харкова, і саме для них цей новий мобільний номер стане гарною можливістю налагодити комунікацію з диспетчерською службою підприємства. За цим телефонним контактом  можливо передати заявку на ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення, залишити звернення або з'ясувати причину відсутності води, уточнити стан особового рахунку та вирішити будь-які питання, пов'язані з роботою підприємства. Особливо це насущно, коли у квартирі, де виникли проблеми, проживають люди похилого віку, яким іноді складно розібратися куди звернутися, а родичі, покинули місто. Нова комунікація дозволяє вирішити всі питання телефоном з будь-якої точки України та інших країн. Ми намагаємося йти в ногу з часом і регулярно покращувати якість обслуговування наших абонентів, розширюючи можливості мережі звернень», - зазначив Володимир Говоруха .

За його словами, дзвінок +38 (057) 725-57-57 надходить до загальної диспетчерської, а потім розподіляється за профільними службами підприємства залежно від характеру звернення абонента. Після виконання заявки, абоненту передзвонюють та уточнюють якість та результат виконання звернення.

25 січня 2024, 12:48 Распечатать статью

все новости

Вгору