1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові ліквідували понад 70 аварійних ситуацій

У Харкові ліквідували понад 70 аварійних ситуацій

За минулий тиждень бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» усунули 74 аварійні ситуації на водоводах, упорядкували 98 оглядових колодязів із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтували 23 водорозбірні колонки.

Як повідомили на підприємстві, ремонтні бригади щодня докладають усіх зусиль для стабільного водопостачання городян. Оперативно та якісно усуваються аварійні ситуації на мережах, а також проводяться необхідні профілактичні заходи. Для виконання цих робіт задіяні досвідчені ремонтники, які забезпечені необхідною спецтехнікою та високоякісними матеріалами.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним розрахункам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

Фотогалерея

28 листопада 2023, 11:07 Распечатать статью

все новости

Вгору