1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

На вулиці Малиновського відновлюють аварійну ділянку колектора

На вулиці Малиновського відновлюють аварійну ділянку колектора

Бригади комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» оперативно проводять аварійно-ремонтні роботи на колекторі діаметром 400 мм, який приймає стоки з вулиць Малиновського та Коцарської у Холодногірському районі.

Про це повідомив сьогодні, 24 листопада, начальник дільниці з ремонту мереж каналізації В'ячеслав Язиков.

«Коллектор пролягає на глибині 4 метри у непростих водно-геологічних умовах та піщаному ґрунті. У зв'язку з цим ремонт складний, послідовний, в кілька етапів, зі значним обсягом попередніх та земляних робіт. До того ж, ще й у стислих рамках – на перехресті зі жвавим рухом автотранспорту. На даний момент уже встановили кріплення та після штучного зниження ґрунтових вод безпосередньо готуємось до перекладання аварійної ділянки. Плануємо закінчити відновлення колектора до середини грудня. Реконструкцію проводимо спільно із бригадою районної експлуатаційної ділянки», - зазначив В'ячеслав Язиков.

У свою чергу, начальник районної служби Олександр Зуєв наголосив, що роботи будуть виконані у запланований стислий термін та після благоустрою ділянку передадуть дорожнім службам для подальшого асфальтування та відновлення руху транспорту. На період ремонту налагоджено тимчасове перекачування стоків і послуги харків'янам не відключалися.

«Оновлюємо сучасними поліетиленовими трубами, які не піддаються газовій корозії та більш довговічні, ніж виконані із залізобетону», - наголосив Олександр Зуєв.

24 листопада 2023, 12:58 Распечатать статью

все новости

Вгору