1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

На вулиці Авіахімічній ліквідують складну аварію

На вулиці Авіахімічній ліквідують складну аварію

Сьогодні 21 ремонтна бригада КП «Харківводоканал» розпочала усунення 13 аварійних ситуацій на водоводах міста.

Зокрема, значний обсяг відновлювальних робіт заплановано у Шевченківському районі.

«У пріоритеті усунення пошкоджень на ділянці водоводу діаметром 1400 мм на вулиці Авіахімічній. Зважаючи на те, що даний трубопровід забезпечує водою велику кількість харків'ян, ремонт проводимо без відключення водопостачання. Певні складнощі виникають через незручне розташування водоводу, але досвідчені майстри під керівництвом Олександра Омельчука з поставленим завданням впораються у встановлений термін. Паралельно на вулиці Балакірєва проведемо заміну ділянки магістралі діаметром 100 мм та встановимо новий пожежний гідрант, а на вулиці Ахсарова капітально відремонтуємо оглядовий колодязь», - поінформував провідний інженер районної служби Юрій Грищенко.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним оплатам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

22 листопада 2023, 10:15 Распечатать статью

все новости

Вгору