1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Ігор Терехов вітає харків’ян з Днем гідності та свободи

Ігор Терехов вітає харків’ян з Днем гідності та свободи

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем гідності та свободи.

«Гідність та свобода. Ці поняття близькі серцю кожного українця. Вони визначають сутність нашої нації, її силу, незламність та готовність у будь-яких обставинах відстоювати свої права.

Захищаючись від російського агресора, Україна сьогодні знову бореться за свою свободу та незалежність. Метр за метром наші відважні захисники та захисниці визволяють окуповані території, доводячи, що українці - нація гідних людей. Ми гідні поваги та честі. Ми гідні самостійно обирати вектор розвитку нашої держави та бути щасливими на своїй рідній землі. Це аксіома, і нехай про це знає весь світ!

Дякую всім за цю боротьбу! Дякую за вашу честь, єдність та згуртованість! Дякую за вашу сміливість та відвагу! Дякую за те, що в надскладних умовах ви продовжуєте відстоювати гідність та свободу України! Зі святом, непереможні!».

21 листопада 2023, 13:44 Распечатать статью

все новости

Вгору