1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Новобаварському районі замінили понад 2 км мереж

У Новобаварському районі замінили понад 2 км мереж

Цього року бригади аварійно-відновлювальної служби водопровідних мереж Новобаварського району КП «Харківводоканал» переклали вже понад 2000 метрів трубопроводів

Як повідомив начальник районної служби Євгеній Сальков, наразі ремонтниками інтенсивними темпами здійснюється перекладка технічно зношеної ділянки магістралі протяжністю 120 метрів та діаметром 160 мм на вулиці Власенка.

«Даний трубопровід обслуговує харків'ян близько 50 років і за цей час у деяких місцях почав виходити з ладу, внаслідок чого на цій ділянці часто траплялися аварії. Перед тим, як розпочати комплексні заходи, які окрім безпосередньої перекладки магістралі методом санації, включають встановлення нової запірної арматури та гідрантів, повністю забезпечили мешканців мікрорайону водопостачанням. Певні складнощі виникають у зв'язку з наявністю інших комунікацій міської інфраструктури, але це жодним чином не вплине на терміни завершення робіт», - наголосив Євгеній Сальков.

Також начальник районної служби поінформував, що з початку року в районі ліквідовано 505 аварійних ситуацій на водоводах, капітально відремонтовано 513 оглядових колодязів і упорядковані 193 водорозбірні колонки.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним оплатам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

01 листопада 2023, 12:43 Распечатать статью

все новости

Вгору