1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

В Основ'янському районі внутрішньобудинкові системи підготовлені до опалювального періоду

В Основ'янському районі внутрішньобудинкові системи підготовлені до опалювального періоду

Ремонтники ділянки Основ'янського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» завершили підготовку внутрішньобудинкових систем до експлуатації в осінньо-зимовий сезон.

За словами начальника дільниці Віталія Федіна, всі внутрішньобудинкові комунікації у 815 будинках комунальної форми власності підготовлені до опалювального періоду.

«Заходи щодо підготовки систем холодного водопостачання та водовідведення до холодів закінчили згідно з графіком, на даний момент продовжуємо підтримуючі огляди та ремонти. Усього переклали понад 300 метрів систем холодної води та 150 метрів водовідведення. У вересні масштабно замінили мережі у будинках по вулиці Греківській, 5 та Грозненській, 38. Готуємо матеріали до значного оновлення трубопроводів у будинках по вулицях Літакова, 9 та Вокзальна, 10. Щодня виконуємо понад 30 заявок від харків'ян, традиційно, реагуємо у день звернення . І також, традиційно, більшість із них стосуються так званих закупорок на внутрішньобудинкових комунікаціях водовідведення», - зазначив Віталій Федін.

За його словами, триває обстеження та підтримка відповідного технічного стану підвальних приміщень, особливо тих, де знаходяться тимчасові притулки.

25 вересня 2023, 14:48 Распечатать статью

все новости

Вгору