1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

«Харківводоканал» виграв міні-футбольний турнір

 «Харківводоканал» виграв міні-футбольний турнір

У рамках Спартакіади «Битва Департаментів міста-героя Харкова» спортсмени комунального підприємства «Харківводоканал» виграли міні-футбольний турнір.

Футболісти підприємства впевнено здолали відбірковий рубіж та вийшли у фінальний етап змагань. У поєдинку чвертьфіналу наша команда зустрілася зі спортсменами КП «Доррембуд». Зустріч пройшла під диктовку гравців «Харківводоканалу», які перемогли з рахунком 4:0. Не змінився сценарій гри і під час півфіналу, де нашими суперниками були футболісти Основ'янського району. З перших хвилин «Харківводоканал» заволодів ігровою ініціативою і без особливих проблем довів матч до перемоги - 5:2.

Фінальна зустріч проти суперника з Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради стала родзинкою змагань. У відбірковому турнірі команди вже зустрічалися між собою, і тоді вікторію святкували наші опоненти. Тому, за словами методиста адміністративно-господарського управління Геннадія Аксьонова, тренерський штаб «Харківводоканалу» вніс правильні тактичні корективи. У підсумку, у запеклій боротьбі, «Харківводоканал» здобув перемогу з рахунком 2:0 і став переможцем турніру.

У церемонії нагородження взяв участь Харківський міський голова Ігор Терехов: «Сьогодні відбулося справжнє футбольне свято. Під час турніру всі команди продемонстрували велику жагу до перемоги і незважаючи на підсумки змагань, програвших тут немає. Ви не лише зразково працюєте на своїх комунальних підприємствах, а й демонструєте гідні успіхи у спорті».

Фотогалерея

15 вересня 2023, 12:33 Распечатать статью

все новости

Вгору