1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Спортсмени «Харківводоканалу» переможно стартували у престижних змаганнях

Спортсмени «Харківводоканалу» переможно стартували у престижних змаганнях

Спортсмени комунального підприємства «Харківводоканал» переможно стартували у Спартакіаді «Битва Департаментів міста-героя Харкова».

З початком захоплюючих спортивних змагань учасників привітав та побажав яскравих перемог директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради Олександр Власенко.

Програму Спартакіади відкрив турнір із міні-футболу, в якому беруть участь 20 команд. У першому поєдинку спортсменам «Харківводоканалу» протистояла досвідчена команда КП «Ритуал».

«Кінцевий результат багато в чому залежить від уміння та майстерності, яку гравці демонструють упродовж усього матчу. У стартовому поєдинку наші футболісти чітко виконали установку, діяли грамотно та злагоджено, і врешті-решт упевнено перемогли суперників з рахунком 4:0. Враховуючи досить насичену ігрову програму турніру, намагатимемося в кожній зустрічі докласти всіх зусиль для досягнення позитивного результату. Також дякую керівництву підприємства та профспілкового комітету за всебічну підтримку спортивного руху у цей складний час», - зазначив методист адміністративно-господарського управління КП «Харківводоканал» Геннадій Аксьонов.

Фотогалерея

09 вересня 2023, 13:37 Распечатать статью

все новости

Вгору