1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» просить харків'ян повідомляти про пошкодження на мережах на безкоштовний номер 15-33

КП «Харківводоканал» просить харків'ян повідомляти про пошкодження на мережах на безкоштовний номер 15-33

КП «Харківводоканал» просить харків'ян повідомляти про пошкодження на мережах холодного водопостачання та водовідведення на безкоштовний номер 15-33.

Харків'яни можуть дзвонити в диспетчерську КП «Харківводоканал» за єдиним коротким номером 15-33, який доступний безкоштовно з усіх мобільних операторів і стаціонарних телефонів. Єдиний номер працює цілодобово і є багатоканальним.

КП «Харківводоканал» просить харків'ян з метою максимально оперативного реагування дзвонити на 15-33 та повідомляти про всі пориви, пошкодження на мережах холодного водопостачання або водовідведення, якщо побачили відкритий люк, протікання води на проїжджій частині, зеленій зоні або внутрішньоквартальній дорозі.

На короткий номер 15-33 абоненти підприємства можуть також залишити заявку на ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення, на відсутність води, уточнити стан свого особового рахунку, вирішити будь-які питання, пов'язані з роботою підприємства. Дзвінок надходить до загальної диспетчерської, та в подальшому розподіляється за профільними службами підприємства відповідно до характеру звернення абонента. Після виконання заявки абоненту передзвонюють та уточнюють якість та результат виконання звернення.

25 серпня 2023, 12:54 Распечатать статью

все новости

Вгору