1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Салтівському районі закінчують підготовку внутрішньобудинкових систем до опалювального сезону

У Салтівському районі закінчують підготовку внутрішньобудинкових систем до опалювального сезону

Бригади ділянки з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Салтівського району комплексу «Харківводовідведення» закінчують підготовку внутрішньобудинкових комунікацій до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Як повідомила майстер дільниці Тетяна Михайлова, зокрема, ремонтники замінюють 70 метрів мереж холодної води на вулиці Валентинівській, 46.

«Цей будинок передостанній із десяти запланованих на значні заміни внутрішньобудинкових систем. У вересні капітально відремонтуємо мережі у будинку на вулиці Валентинівській, 54. Вже відновили комунікації у кількох будинках на проспекті Тракторобудівників. А на аварійні та позаштатні ситуації реагуємо оперативно у день звернення», - зазначила Тетяна Михайлова.

У свою чергу начальник дільниці Андрій Євдошенко зазначив, що всі 972 будинки комунальної форми власності у Салтівському районі будуть своєчасно підготовлені до експлуатації в опалювальний період. Також майстри дільниці виконують реставрацію технічно зношених чи зруйнованих внутрішніх комунікацій на соціальних об'єктах. Так, провели якісну перекладку 200 метрів внутрішньобудинкових систем із заміною запірної арматури та підключенням сантехніки в дитячій лікарні та 300 метрів у прищенні  будівельного університету.

Фотогалерея

24 серпня 2023, 14:23 Распечатать статью

все новости

Вгору