1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові замінили 14 км внутрішньобудинкових систем

У Харкові замінили 14 км внутрішньобудинкових систем

Ремонтні бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» з початку року замінили 14 км комунікацій у рамках підготовки об'єктів до осінньо-зимового періоду.

Як повідомив сьогодні, 21 серпня, начальник управління Валерій Харлан, бригади закінчили активну фазу підготовчих робіт. Зокрема, технічними оглядами охопили понад 5500 будинків із 6240, що у зоні відповідальності.

«Крім заміни мереж водопостачання у всіх будинках забезпечили ревізію водовідведення та зливових систем. Оновлення технічно зношених каналізаційних мереж уже проведено у 309 будинках. Капітальні прочистки забезпечать надійність експлуатації систем у зимовий період та знизять аварійність», - зазначив Валерій Харлан.

За його словами, на постійному контролі заявки на підключення послуг у відновлених будинках, які плануються знову до заселення мешканцями. А також – створення комфортних умов для перебування харків'ян у сховищах. Такі звернення виконуються оперативно та насамперед.

21 серпня 2023, 13:54 Распечатать статью

все новости

Вгору