1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові вшановують пам'ять Івана Корінька

У Харкові вшановують пам'ять Івана Корінька

У Харкові вшановують пам'ять колишнього директора комунального підприємства «Харківводоканал» Івана Васильовича Корінька. Сьогодні, 21 серпня, виповнюється 75-та річниця від дня народження Івана Васильовича.

Іван Васильович Корінько близько 40 років життя віддав роботі на підприємстві, половину з яких обіймав посаду керівника. Важко переоцінити той внесок, який зробив Іван Васильович у розвиток підприємства. Під його керівництвом КП «Харківводоканал» стало одним із найкращих в Україні.

Іван Васильович Корінько добре відомий і як громадський діяч. Харків'яни тричі обирали його представником своїх інтересів у Харківській міській раді.

Іван Васильович – лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, професор, доктор технічних наук, заслужений працівник сфери послуг України. Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та техногенної аварії на Диканівських очисних спорудах.

21 серпня 2023, 11:17 Распечатать статью

все новости

Вгору