1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Новобаварському районі відремонтували трубопроводи у приватному секторі

У Новобаварському районі відремонтували трубопроводи у приватному секторі

Напередодні бригади служби водопровідних мереж Новобаварського району «Харківводоканал» оперативно ліквідували пошкодження на ділянках трубопроводів на вулицях П'ятисотницькій та Семінарській у приватному секторі

«Перед виконанням ремонтних робіт підготували детальний план дій, запаслися матеріалами та спецтехнікою. Знайшли можливість здійснити ремонт без відключення харків'ян від водопостачання. Впоралися оперативно, після чого привели території до ладу. Паралельно капітально відремонтували вводи на вулицях Юрія Паращука та Грушевського», – поінформував начальник районної служби Євгеній Сальков.

Також керівник підрозділу повідомив, що належними темпами йде виконання запланованих заходів щодо підготовки до осінньо-зимового сезону. Зокрема, розпочинаються комплексні роботи з перекладки ділянки магістралі діаметром 300 мм та довжиною 180 метрів по Григорівському шосе.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним розрахункам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

18 серпня 2023, 12:19 Распечатать статью

все новости

Вгору