1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

По вулиці Сумській замінили водовід

По вулиці Сумській замінили водовід

Бригади комплексу «Харківводопостачання» комунального підприємства «Харківводоканал» завершили заміну технічно зношеної ділянки магістралі на вулиці Сумській у Київському районі.

Про це повідомив сьогодні, 18 серпня, заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» Микола Завада.

«Цей чавунний трубопровід діаметром 200 мм було прокладено ще до початку Другої світової війни, а тому він вичерпав свій технічний ресурс. Враховуючи те, що магістраль неодноразово потрапляла під обстріл під час безперервної ворожої агресії, керівництво підприємства прийняло рішення перекласти ділянку трубопроводу завдовжки 560 метрів з використанням найсучасніших матеріалів. Під час робіт водопостачання городянам не припинялося. У ході проведення комплексних заходів також було встановлено п'ятнадцять засувок, шість пожежних гідрантів, збудовано дванадцять оглядових колодязів та замінено п’ять вводів до будинків. Все це в комплексі дозволило суттєво підвищити якість води, що подається харків'янам», - зазначив Микола Завада.

18 серпня 2023, 11:41 Распечатать статью

все новости

Вгору