1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

В Індустріальному районі понад 480 будинків підготовлено до опалювального періоду

В Індустріальному районі понад 480 будинків підготовлено до опалювального періоду

Нинішнього року в Індустріальному районі ремонтники районної ділянки з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» вже підготували до експлуатації в осінньо-зимовий період 486 будинків, із 591, що знаходяться в зоні їх обслуговування.

Як повідомив сьогодні, 17 серпня, начальник дільниці Сергій Шеховцов, зокрема, ремонтники закінчили заміну шести метрів аварійної ділянки каналізаційного введення в будинок на проспекті Індустріальному, 47.

«За цією адресою ремонтні роботи виконували спільно з бригадою районної ділянки з експлуатації зовнішніх мереж. Ремонт складний, поетапний, що включає прочищення каналізаційних мереж та їх підключення до будинку, а після – визначення та заміну пошкодженої ділянки. Жителям тимчасово вимушено відключили послуги, а для скорочення часу відновлення заздалегідь підготували матеріали, спецтехніку та всі дії провели оперативно. Окрім поточних ремонтів, продовжуємо технічні огляди та планові масштабні оновлення зношених коммуникацій. Після ревізій намітили капітальні заміни у 60 будинках, вже виконали у 37.  Грунтовні реконструкції на наших системах ведемо цілий рік, але в першу чергу - термінові аварійні», - зазначив Сергій Шеховцов.

За його словами, загалом у будинках району вже переклали більше одного км систем водопостачання та понад 700 метрів – водовідведення. Щодня виконуємо понад 20 заявок на усунення аварійних ситуацій.

17 серпня 2023, 10:13 Распечатать статью

все новости

Вгору