1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Київському районі ліквідовано 285 аварій

У Київському районі ліквідовано 285 аварій

З початку року бригади служби водопровідних мереж Київського району КП «Харківводоканал» ліквідували 285 аварійних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання, відремонтували 190 оглядових колодязів і упорядкували 54 водорозбірні колонки.

«Щодня намагаємося провести по максимуму відновлювальні та профілактичні заходи на зовнішніх мережах. Не став винятком і вчорашній день. Зокрема, на вулиці Старошишківській оперативно усунули аварійну ситуацію на магістралі діаметром 300 мм, а у провулку Кантеміра капітально відремонтували засувку на водоводі діаметром 1000 мм. Щоб харків'яни не відчували дискомфорту, роботи провели без відключення мешканців від водопостачання», - поінформував начальник районної служби Віталій Чупандін.

Напередодні бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» ліквідували дев'ять аварійних ситуацій на водоводах та відремонтували 10 оглядових колодязів. Сьогодні ремонтники розпочали усунення 13 аварійних пошкоджень на трубопроводах міста.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

16 серпня 2023, 14:55 Распечатать статью

все новости

Вгору