1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У районі авторинку «Лоск» відремонтували водовід

У районі авторинку «Лоск» відремонтували водовід

У понеділок ремонтні бригади комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували 10 аварійних ситуацій на трубопроводах та капітально відремонтували 14 оглядових колодязів.

Зокрема, складне пошкодження було усунено ремонтниками на водоводі діаметром 800 мм у районі авторинку «Лоск».

«У зв'язку з тим, що цей водовід забезпечує водопостачанням велику кількість харків'ян, вирішили працювати без відключення води. Завчасно підготували все необхідне для проведення оперативного ремонту та завдяки злагодженим діям успішно працівників впоралися із завданням. Паралельно усунули аварію на магістралі у селищі Пісочин. Після ліквідації пошкоджень території упорядкували», - повідомив начальник служби водопровідних мереж Холодногірського району Олександр Сірко.

За його словами, належна робота триває і щодо підготовки об'єктів водопровідного господарства до осінньо-зимового сезону. Зокрема, завершуються підготовчі роботи до заміни технічно зношеної ділянки магістралі завдовжки 110 метрів на вулиці Золочівській. Після виконання цієї перекладки ремонтники намітили капітально відремонтувати водовід в районі Окружної дороги.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

15 серпня 2023, 11:42 Распечатать статью

все новости

Вгору