1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові усувають 16 аварійних ситуацій

У Харкові усувають 16 аварійних ситуацій

Сьогодні бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» розпочали усунення 16 аварійних ситуацій на міських трубопроводах холодного водопостачання. Напередодні ремонтники ліквідували сім аварій на ділянках водоводів і упорядкували дев'ять оглядових колодязів.

Зокрема, в Немишлянському районі були усунені пошкодження на ділянках трубопроводів холодного водопостачання на проспекті Льва Ландау (діаметр 500 мм) та вулиці Високовольтної (діаметр 150 мм).

«Відновлювальні заходи провели якісно та у встановлений термін, після чого території впорядкували. Також підготували під заміну ділянку вводу до дитячого закладу на вулиці Танкопія. Паралельно продовжуємо інтенсивну підготовку до осінньо-зимового періоду, що включає і комплексні профілактичні заходи. На даний момент 80% водопровідного господарства району повністю готові до роботи у цю особливо відповідальну пору року», - поінформував начальник районної служби Павло Гладков.

Для економії часу ремонтників просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним розрахункам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

09 серпня 2023, 13:49 Распечатать статью

все новости

Вгору