1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Новобаварському районі оперативно усунули складну аварію на водоводі

У Новобаварському районі оперативно усунули складну аварію на водоводі

Напередодні ремонтні бригади комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували 10 аварійних ситуацій на водоводах та капітально відремонтували 15 оглядових колодязів.

Значні ремонти виконали у Основ'янському, Індустріальному, Київському та Шевченківському районах міста.

Як повідомив начальник Новобаварської районної служби Євген Сальков, зокрема на проспекті Ново-Баварському ремонтники оперативно усунули серйозну аварійну ситуацію на водоводі діаметром 300 мм.

«Цей трубопровід забезпечує водою мешканців 20 багатоквартирних будинків Новобаварського району. Заявку на усунення аварійної ситуації отримали у неділю. Негайно локалізували протікання та розпочали відновлювальні роботи. Зважаючи на складність пошкодження, ремонтували поетапно, із залученням водознижувальної та іншої необхідної спецтехніки, до того ж – з вимушеним відключенням абонентів на весь період реставрації. Після аналізу стану магістралі замінили п'ять метрів аварійної ділянки. Щоб не створювати дискомфорту харків'янам у таку спекотну погоду прийняли рішення роботи не припиняти навіть у нічний час і о 15:00  понеділка знову відновили повноцінне водопостачання», - зазначив Євген Сальков.

Сьогодні, 8 серпня,  бригади комплексу відпрацьовують 16 позаштатних ситуацій на водоводах.

Фотогалерея

08 серпня 2023, 12:41 Распечатать статью

все новости

Вгору