1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

На проспекті Гагаріна завершили перекладку 600 метрів колектора

На проспекті Гагаріна завершили перекладку 600 метрів колектора

Бригади комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» завершили перекладку ділянки 600 метрів каналізаційного трубопроводу діаметром 1500 мм та продовжують благоустрій території проведення ремонтних робіт на проспекті Гагаріна у Слобідському районі.

Як повідомив сьогодні, 2 серпня, заступник директора з виробництва комплексу «Харківводовідведення» Ігор Вороненко, монтажні роботи із заміни каналізаційного колектора закінчено у повному обсязі, бригади комплексу продовжують виконувати супутні заходи.

«Наразі вийшли на фінальний етап виробництва. Зокрема, закінчили демонтаж тимчасових допоміжних конструкцій – паралельного трубопроводу з перекачування стоків, електричних та насосних агрегатів. Завдяки встановленню цього обладнання наші споживачі в процесі заміни колектора не відчули жодних змін та дискомфорту. Після виконання всіх необхідних технологічних процесів оновлена ділянка колектор знову функціонує у заданому режимі та перекачує колишній обсяг стоків», - наголосив Ігор Вороненко.

За його словами, продовжуються роботи супутнього характеру – благоустрій території проведення ремонтних робіт, зворотне засипання котловану піском та щебенем. До кінця серпня підготуємо об'єкт для передачі дорожнім службам для подальшого асфальтування.

02 серпня 2023, 10:03 Распечатать статью

все новости

Вгору