1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

На вулиці Власенка ліквідували складну аварію

На вулиці Власенка ліквідували складну аварію

Напередодні ремонтні бригади комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували 12 аварійних ситуацій на водоводах і капітально відремонтували 9 оглядових колодязів.

Зокрема, на вулиці Власенка в Новобаварському районі був проведений комплекс відновлювальних заходів на магістралі діаметром 150 мм.

«Під час проведення ремонту оперативно усунули пошкодження на магістралі, а також капітально відремонтували оглядовий колодязь. У зв'язку з тим, що цей трубопровід забезпечує водопостачання багатьох мешканців району, роботи провели в стислі терміни без відключення подачі води. Паралельно усунули аварійну ситуацію на магістралі діаметром 100 мм у провулку 1-му Райгородському. Після завершення ремонтних заходів території в обов’язковому порядку упорядкували», - повідомив начальник районної служби Євгеній Сальков.

Сьогодні, 26 липня, ремонтні бригади розпочали ліквацію 14 пошкоджень на водопровідних мережах.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

26 липня 2023, 14:25 Распечатать статью

все новости

Вгору