1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» отримав реагенти від Feralco Group

КП «Харківводоканал» отримав реагенти від Feralco Group

Комплекс водопідготовки «Донець»  КП «Харківводоканал» отримав від Feralco Group 44 тонни високоякісних реагентів (сульфат алюмінію) для очищення води.

Зазначена допомога надана в рамках підписаного меморандуму між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Асоціацією «Укрводоканалекологія» та Feralco Group. Також зауважимо, що доставка цієї допомоги здійснювалась  за сприяння Міжнародної платформи для зміцнення партнерств комунальних підприємств у водному господарстві, що реалізовується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням уряду Німеччини.

Як повідомив сьогодні, 21 липня, директор КВ «Донець» Олександр Мерзляков, у цей украй складний воєнний час неабияку роль для подальшої стабільної роботи підприємства відіграє підтримка різних благодійних організацій.

«Надана гуманітарна допомога дозволяє нам не тільки продовжувати подавати якісну, належної очистки воду харків'янам, але й впевненіше дивитися в майбутнє. А ще завдяки зусиллям меценатів маємо хорошу нагоду більш ефективніше та оперативніше справлятися з проблемами, що виникають унаслідок триваючої ворожої агресії», - підкреслив Олександр Мерзляков.

21 липня 2023, 13:40 Распечатать статью

все новости

Вгору