1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади «Харківводоканалу» усувають 11 аварій на водоводах

Бригади «Харківводоканалу» усувають 11 аварій на водоводах

Сьогодні бригади аварійно-відновлювальних робіт КП «Харківводоканал» усувають 11 аварійних ситуацій на міських трубопроводах холодного водопостачання.

Зокрема, у Немишлянському районі на Салтівському шосе ремонтники завершують монтування вводу до 10-поверхового будинку, щоб в повній мірі відновити стабільне водопостачання мешканцям верхніх поверхів, яке іноді здійснюється під слабким тиском.

«Для того, щоб повністю усунути цю проблему, ухвалили рішення переключити водопостачання до даного будинку з міської мережі на напірну. Таким чином, завершуємо прокладку трубопроводу діаметром 110 мм та довжиною 75 метрів. У зв'язку з тим, що ділянка знаходиться у важкодоступному місці, чимало земельних робіт було виконано вручну. Проте з поставленим завданням повністю впорались», - поінформував начальник районної служби Павло Гладков.

Фотогалерея

17 липня 2023, 15:08 Распечатать статью

все новости

Вгору