1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

#Обличчя_Харкова. Аліна Романова - начальник насосної станції

#Обличчя_Харкова. Аліна Романова - начальник насосної станції

Начальник насосної станції та резервуарів чистої води майданчика «Лідне» КП «Харківводоканал» Аліна Романова з перших днів ворожої агресії організувала роботу на одному з найважливіших об'єктів водопровідного господарства міста.

24 лютого 2022 року Аліна Романова прийшла на роботу та підбадьорювала співробітників, для кожного знаходила слова підтримки, розуміючи, що від них залежить безперебійне постачання води мешканцям Харкова.

«Незважаючи на постійну загрозу, особливо в перші місяці війни, трудовий колектив щодня виконував свої обов'язки. Не обходилося і без критичних ситуацій. Проте всі труднощі подолали і водопостачання забезпечили», - розповіла Аліна Романова.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

05 липня 2023, 09:54 Распечатать статью

все новости

Вгору