1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові вшановують пам'ять Івана Корінька

У Харкові вшановують пам'ять Івана Корінька

У Харкові вшановують пам'ять колишнього директора комунального підприємства «Харківводоканал» Івана Васильовича Корінька. Сьогодні, 30 червня, 7-а річниця від дня його смерті.

Іван Корінько близько 40 років життя пропрацював на підприємстві, 20 з яких обіймав посаду керівника. Він був талановитим організатором виробництва, справжнім професіоналом та виховав цілу плеяду висококваліфікованих фахівців. На особливу увагу заслуговує його чуйне ставлення до співробітників підприємства, яким він надавав постійну підтримку. Під його керівництвом «Харківводоканал» став одним із найкращих в Україні.

Іван Васильович – лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, професор, доктор технічних наук, заслужений працівник сфери послуг України. Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та техногенної аварії на Диканівських очисних спорудах.

Іван Васильович Корінько добре відомий і як громадський діяч. Харків'яни тричі обирали його представляти свої інтереси в Харківській міській раді.

30 червня 2023, 09:59 Распечатать статью

все новости

Вгору