1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

#Обличчя_Харкова. Віталій Чупандін - начальник служби КП «Харківводоканал»

#Обличчя_Харкова. Віталій Чупандін - начальник служби КП «Харківводоканал»

Начальник служби водопровідних мереж Київського району Віталій Чупандін з початку повномасштабного вторгнення зумів організувати злагоджену роботу підрозділу в одному з найбільш постраждалих районів Харкова.

За 20 років роботи в КП «Харківводоканал» він пройшов шлях від майстра до начальника служби. Особливо знадобилися професійні навички та організаторські здібності Віталія під час повномасштабної війни.

«У перші місяці Київський район зазнав жорстоких ворожих ударів. Внаслідок обстрілів вийшли з ладу близько 30 водоводів, і нашим завданням було оперативно відновити пошкоджені трубопроводи і подати воду. Іноді доводилося працювати під обстрілами, на ходу вчитися ліквідовувати найскладніші аварії, але ми з усім упоралися», - розповів Віталій Чупандін.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

29 червня 2023, 11:11 Распечатать статью

все новости

Вгору