1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади «Харківводоканалу» усунули 10 пошкоджень на водоводах

Бригади «Харківводоканалу» усунули 10 пошкоджень на водоводах

У середу бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували 10 аварійних ситуацій на ділянках трубопроводів холодного водопостачання.

Зокрема, в Індустріальному районі було проведено значний комплекс ремонтно-відновлювальних заходів, у результаті якого ремонтники усунули три аварійні ситуації.

«Завчасно підготувалися до проведення робіт, запаслися необхідною технікою та матеріалами. На вулиці Миру провели ремонт водоводу діаметром 600 мм без відключення споживачів від водопостачання, а відремонтували оглядовий колодязь. Оперативно спрацювали і на вулицях Молодіжній і Луї Пастера, після чого території упорядкували», - зазначив керівник районної служби Володимир Сундук.

Сьогодні бригади АВР розпочали ліквідацію 15 аварійних ситуацій на водоводах.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним розрахункам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

29 червня 2023, 11:03 Распечатать статью

все новости

Вгору